wtorek, 13 marca 2012

'Bohaterowie' rozdział 0


Pauline Moore ma 17 lat i mieszka w Londynie wraz z rodzicami i bratem. Interesuje się modą i chłopakami. Od niepamiętnych czasów zakochana w Malik'u. Uwielbia rysować i śpiewać oraz robić zdjęcia (sobie). Przyjaźni się z Antosią Dabaska a kiedyś z Liam'em Payne'm.
Antosia Dabaska mieszka w Londynie ma 17 lat. Kocha jazdę na hulajnodze, wrotkach i wszelkich taki pojazdach. Przyjaźni się z Pauline Moore.

Zayn Malik ma 19 lat i mieszka w Londynie. Jego pasją jest rysowanie i śpiew. Pali papierosy. Przyjaźni się z Niall'em Horan'em i Louis'em Tomlinson'em.


                  


Louis Tomlinson ma 21 lat. Mieszka sam w Londynie. Uwielbia marchewki pod każdą postacią.
Jego pasją jest śpiewanie i gry komputerowe. Przyjaźni się z Zayn'em Malik'em i Niall'em Horan'em. 

Niall Horan ma 19 lat. Mieszka w Londynie. Swoje uczucia wyraża grając na gitarze i pisząc piosenki. Kocha jeść i dziewczyny! Przyjaźni się z Zayn'em Malik'em i Louis'em Tomlinson'em.

Harry Styles ma 18 lat mieszka w londyńskim akademiku. Uwielbia chodzić 'naturalnie'- nago. Przyjaźni się z bratem Pauline- Clarck'iem. Ma kręcone włosy na które lecą dziewczyny.Liam Payne ma 19 lat. Mieszka w Londynie na tej samej ulicy co Pauline. Jest romantyczny. panicznie boi się łyżek. Przyjaźnił się z Pauline od piaskownicy, lecz ona urwała kontakt. Od tego zajścia trzyma się na uboczu.
Clarck Moore ma 17 lat brat bliźniak Pauline. Uwielbia robić zdjęcia i ... imprezy! Przyjaźni się z Harry'm Styles'em, ponieważ chodzą do tej samej szkoły (ale on nie mieszka w akademiku). 

Edward Moore ma 45 lat. Ojciec Pauline i Clarck'a.  Ma własna firmę (bank). Często wyjeżdża w delegacje. Sophie Moore żona Edwarda i matka Pauline i Clarck'a. Ma 42 lata. Pracuje w banku swojego męża.
Emilly Moore ' Zakręcona Emilly' ma 58 lat. Jest matką Edwarda i babcią jego dzieci. Uprawia jogging i jogę oraz wróży z kart i dłoni.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hej! Narazie tylko bohaterzy. Postaram się jak najszybciej dodać rozdział 1! Mam nadzieje, że spodoba sie Wam! 
No to na tyle...

Rapunzel- 
@Dariiaofficial


4 komentarze:

  1. Daria twój blog jest ok.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak zrobić tło takie jak ty masz ale z innym zdjęciem?

    OdpowiedzUsuń
  3. Yyyy , troche dziwne , ze Emily jest o 13 lat starsza od Edwarda , a jest jego matka o.o

    OdpowiedzUsuń