środa, 14 marca 2012

Rozdział 2

-Louis jestem- przedstawił się chłopak i podał mi dłoń po czym ja pocałował. Zaczęłam się śmiać.
-A <śmiech> ja <śmiech> Pauline <śmiech>-wysapałam śmiechem.
-To co? Kawiarnia na Glodsmitf Road?- spytał z uwodzicielskim uśmiechem.
-Tsaaak-nie przestawałam się śmiać. w dobrych humorach doszliśmy do kawiarenki, zamówiliśmy kawę a do tego ciasto którego nazwy nie znałam.
-Gdzie mieszkasz?-spytałam gdy szliśmy w stronę Milk Shake City.
-Na Hatley Close.
-Ooo! To nie daleko mnie!-cieszyłam się jak małe dziecko.
-A to ty gdzie mieszkasz?
-Buxted Road, to wpadniemy do mnie?
-Jasne a może wpadniemy najpierw do mojego kolegi? To jest po drodze. 
-Ok- wzruszyłam ramionami.- Nie ma sprawy.
Dowiedziałam się tylko, że idziemy na Hemington Ave do jakiegoś kumpla Lou. To była ładna dzielnica i jakaś znajoma. Stanęliśmy przed domem nr 234. Drzwi otworzyła nam niska kobieta o brązowych do ramion włosach. Miała miłą i... znajomą twarz.
-O Lou!- Przewiała go i przeniosła wzrok to na mnie to na niego.- Chłopcy czekają na ciebie...- powiedziała nie pewnie.- Znaczy chyba na was- powiedziała z uśmiechem.
-Dzień dobry!-powiedziałam nie pewnie.
-Dzień dobry!-odpowiedziała.
-To moja znajoma- powiedział marchewkorzerca. Kobieta zaprosiła nas do środka. Moim oczom ukazał sie długi na kilka naście metrów hol, odchodziły od niego drzwi a raczej same futryny, przez które ukazywały nam się pokoje o różnych wielkościach. Weszliśmy po schodach na piętro. Hol był podobnej wielkości tylko zamiast futryn miał normalne drzwi. Louis otworzył drzwi i moim oczom ukazał się piękny pokój(mniej więcej taki). OMZ! Czy to mi się śni?! Przede mną stoi Zayn Malik!Teraz pamiętam dlaczego ta pani-jego matka i ta ulica była mi znajoma! Kiedy miałam 13 lat przesiadywałam na przeciwko tego domu i obserwowałam co robią, a teraz wchodzę do pokoju Malik'a!  Louis usiadł na kanapie (na zdj. nie widać jej), a ja stałam jak słup soli w drzwiach.
- Pauline siadaj!- do moich uszu doszedł jakiś dźwięk. To chyba głos Louisa. Usiadłam nie pewnie na kanapie obok Lou, i dopiero w tedy zobaczyłam również tak jak Zayn i Lou mega przystojnego blondyna o niebieskich oczach.
-Cześć!-szybko się otrząsnęłam.- Pauline jestem!-to mówiąc podałam mu dłoń. I jak zahipnotyzowana śledziłam każdy ruch Zayn'a który grzebał w szafach i najprzeróżniejszych szufladach.
- Dobra Zayn dawaj te filmy- powiedział Lou.
-A to może u nie obejrzymy?-spytał i wtedy jego wzrok zatrzymał się na mnie. Ajjj! Tylko spokojnie nie palnij jakiegoś głupstwa!
-A co to za film?-spytał blondas, a Zayn puścił do niego oko. Podszedł do odtwarzacza DVD i włożył jakąś czarną płytę. No jak mogłam się tego spodziewać. Dwie nagie dziewczyny jeden chłopak. Jęki i te takie inne sceny. Wybiegłam z pokoju Malik'a. Trzasnęłam drzwiami i wybiegłam z domu. Dobrze, że nie ma tu krętych korytarzy bo bym się zgubiła. Wróciłam ta samą drogą co przyszłam z tym pacanem. Co on sobie myślał? Nie no dobra to nie jest pacan tylko przystojniak. Wsiadłam do autobusu, który zatrzymywał się na początku naszej ulicy. Gdy wysiadłam z niego od razu słychać było głośną muzykę. I nie zgadniecie od kogo domu było ją najbardziej słychać.
-Kur...-przerwałam w pół i pobiegłam do domu.- wbiegłam przez otwartą bramę i mocno pociągnęłam za klamkę od drzwi frontowych.-Clarck!-krzyknęłam bo moim oczom ukazała się impreza.
- Co chcesz siostra?-wyłonił się w samych bokserkach które kupiłam mu na urodziny. A w ręku trzymał wshiskey.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Rozdział 2! Wiem może nie jest lepszy od 1, ale i tak jak pisze to w moim specjalnym zeszycie to był gorszy. Mam nadzieję, że mój blog stanie się nawet popularny...

Moja tapeta na tel. prawda, że piekna ? 
                                                                         Rapunzel
                                                                                           xx


3 komentarze:

 1. b. fajne, czekam na trzeci rozdział ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. trzeci rozdziale przybywaj. :)
  nie widziałam tej tapety. xx
  jak się trzymasz? żyjesz? ;)
  ~Antośka

  OdpowiedzUsuń
 3. Daria! Prosze Cie ZMIEŃ MOJE ZDJĘCIE! * na inne xD

  OdpowiedzUsuń